Udemy Eğitimlerimiz

Öğrenme Şekli Değişti!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, yeni nesiller sınıflarda zaman geçirmek yerine kendi zamanlarında ve kolayca erişebilecekleri ortamlarda ilgilendikleri konularda eğitim almayı tercih ediyorlar.

Çevrimiçi platformlar arasında birçok seçenek olsa da, en başarılı ve kullanıcı dostu olan Udemy.com, bu nedenle BTO olarak Udemy ile işbirliği yaparak 7 farklı konuda etkili ve keyifli eğitimler geliştirdik.

% 0
Y kuşağının çevrimiçi ortamda öğrenmeyi tercih etme oranı.
x 0
2020’den 2022’ye çevrimiçi ortamdaki öğrenci sayısındaki artış

Çevrimiçi ortamda Erhan İmamoğlu’ndan öğrenmenin faydaları saymakla bitmez

Her an her yerde istediğiniz erişim aracıyla (cep telefonu, Ipad, bilgisayar, TV) ileri düzey firmaların kullandıkları yetkinliklere erişebilme kabiliyeti sunar.

Müzakere Becerileri

Tüm müzakerelerin temel taşları olan prensipleri ve kilit davranışları bu eğitimde öğrenebileceksiniz. Alıştırmalarla ve öğretici simülasyonla da öğrendiklerinizi sınayabileceksiniz.

Stratejik Düşünme

Yöneticilerin sadece %23’ünün hakim olduğu Stratejik Düşünme tekniklerini öğrenerek farkınızı ortaya koyabileceksiniz.

İleri Seviye Satış Müzakeresi Becerileri

Satışta fark yaratmak ve fiyatınızı koruyarak gelirlerinizi maksimize etmek için gerekli tüm bilgi, beceri ve taktikleri bu eğitimde bulabileceksiniz.

Pazarlama

Pazarlamayı bir de Erhan İmamoğlu’ndan dinleyin ve önerdiği alıştırmaları yaparak kendiniz veya firmanız için getirisi yüksek sonuçlar elde edin.

Satış Teknikleri

Bu satış teknikleri eğitimi bildiğiniz satış teknikleri değil. Güncel araştırmalara dayalı ve sınıf ortamında S.Ö.Z. satış olarak bilinen gelişmiş ve maksimum getiriye odaklı B2B satış eğitimidir.

Tedarikçilerle Müzakere Eğitimi

Her yerde Müzakere eğitimi var ancak Satın Alma yetkililerine yönelik müzakere eğitimi sadece Udemy.com da var. Bir satın almacının bilmesi gereken tüm müzakere konuları bu eğitimde yer alıyor.

Kompleks B2B Satış

Hiçbir yerde bulamayacağınız büyük ve stratejik müşterilere yapılacak satış ile ilgili teknikleri ve becerileri bu eğitimde sizlerle paylaşıyorum.