Danışmanlarımız

erhan-imamoglu-1-775x1024

Erhan İmamoğlu

1965 Ankara doğumlu Erhan İmamoğlu, ilk öğrenimini Amerika Birleşik Devletlerinde tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimini Ankara Koleji’nde tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümündeki lisans eğitimini takiben aynı Üniversite’den İşletme yüksek lisans derecesini aldı (MBA). Daha sonra British Council (İngiliz Kültür Derneği) bursu ile İngiltere’ye giden Erhan İmamoğlu, burada doktora öncesi çalışmalarını tamamlayıp, stratejik pazarlama üzerine Master’s in Business Science derecesi alarak İstanbul’a döndü.

İstanbul’a dönüşünde, Pepsi Cola International’de sırasıyla: İş Geliştirme Müdürü, Ürün Müdürü ve son olarak da Müşteri Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı. Sorumlulukları arasında: satış teşkilatlarının yeniden yapılandırılması, rutlandırma, pazar araştırmaları, yeni ürün lansmanı, ürün değeri oluşturma, çeşitli satış fizibilite çalışmaları, bayi teşkilatı oluşturma ve kilit müşterilerle yapılan etkinlikler ve müşteri değeri oluşturma / müşteri muhafazası konuları bulunmaktaydı. Pepsi’de ki görevini takiben turizm sektörüne geçen ve Türkiye’nin lider otel zinciri olan Kempinski grubunda Gelirler ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan Erhan İmamoğlu’nun “İhracat İçin Pazar Belirlemede Etkin Kriterlerin Tespiti” adlı bir de yayını bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama konusunda hem teorik hem de pratik tecrübesi bulunan Erhan İmamoğlu, farklı sektörlerden firmalara liderlik, satış, müzakere ve pazarlama konularında eğitimler tasarlamakta, aktarmakta ve bu başlıklarda danışmanlık hizmetleri vermektedir.

mustafa-sutlas

Mustafa Sütlaş

1965 Ankara doğumlu Mustafa Sütlaş Orta Doğu Teknik Üniversitesinden Makine Mühendisi olarak mezun olduktan sonra aynı Üniversiteden İşletme üzerine yüksek lisans derecesi aldı (MBA). Toyota firmasında çalışırken de 11 ay Japonya’da yalın üretim eğitimi aldı ve Japonca öğrendi. Birçok firma da üretim, satış, tedarik zinciri alanlarında deneyim kazandıktan sonra bugün farklı sektörlerden firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir.

Profesyonel Yaşamı
Toyota, Colgate Palmolive, Henkel, Evyap, Office 1, Nezih Kırtasiye, Çoşkunöz Isı firmalarında mühendis, üretim müdürü, satış yöneticisi ve genel müdürlük görevlerinde bulundu. Otomotiv, hızlı tüketim mamulleri, perakende, iklimlendirme, inşaat gibi farklı dinamikleri olan sektörlerde edindiği yönetim ve uygulama alanlarındaki tecrübelerini eğitimlerinde katılımcılarıyla paylaşmaktadır.