BTO Hakkında

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

BTO olarak misyonumuz (yol çıkma amacımız) firmaların eğitim, gelişim ve uygulama konusundaki yetkinliklerini maksimize edecek uygulamaları ve araçları kendilerinin ihtiyaçlarını doğru olarak belirledikten sonra geliştirmek ve günlük hayatlarının bir parçası olması için bilimsel dayanakları olan gerekli yaklaşımları sunmaktır.

Ayrıca Türkiye’de kendilerini profesyonel olarak tanımlayanlara satış ve pazarlamanın en güncel ve kabul görmüş tekniklerini uygulamalara ağırlık vererek öğretmek ve benimsetmektir.

Vizyonumuz

Beş yıl içerisinde Türkiye ve çevresinde pazarlama, yöneticilik, satış ve müzakere konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren bir firma olmaktır.

Uzmanlığımız

Satış, müzakere, pazarlama, yöneticilik ve liderlik konularında bilimsel olarak kanıtlamış metodolojilere bağlı kalınarak hazırlanmış eğitimlerimizin yanı sıra kurumun satış ve pazarlama alanlarındaki ihtiyaçlarına yönelik kalıcı ve etkili çözümler sağlayacak danışmanlık hizmetleri, uzmanlık derecesinde hizmet verdiğimiz konulardır.

Önem Verdiğimiz Yaklaşımlar

Hızlı olmak, çözüm odaklı olmak ve beklentileri aşmak.

Katıldığım birçok eğitimden çok daha başarılı bir eğitim. Satış Ve Müzakereye farklı bakmamı sağladı. Teşekkür ederim.
Satış Müdürü
IT Firması
Vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. Doğru bildiklerim meğer o kadar da doğru değilmiş.
Satış Yetkilisi
Hızlı Tüketim Mamulleri
Ekibim eğitim sonrası hemen sonuç almaya başladı. Hatta, önemli bir satışı sonuçlandırırken taviz verme stratejisini kullandık ve %4 daha kârlı satış yaptık.
Satış Direktörü
Endüstri