BTO Hakkında

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

BTO olarak misyonumuz (yola çıkma amacımız); firmaların satış, pazarlama ve yöneticilik konularındaki yetkinliklerini maksimize edecek uygulamaları ve araçları firmaların ihtiyaçlarını doğru olarak belirledikten sonra geliştirmek ve günlük hayatlarının bir parçası olması için bilimsel dayanakları olan gerekli yaklaşımları tedarikçilerimizin de destekleriyle onlara sunmaktır.

Ayrıca Türkiye’de kendilerini profesyonel olarak tanımlayanlara satış ve pazarlamanın en güncel ve kabul görmüş tekniklerini uygulamalara ağırlık vererek öğretmek ve benimsetmektir.

Vizyonumuz

Firmaların, satış, müzakere ve pazarlama konularında ekiplerini daha da ileriye taşıma arayışları olduğunda ilk akıllarına gelen danışmanlık firması olmak. 

Uzmanlığımız

Amacımız, satış, müzakere, pazarlama, yöneticilik ve liderlik gibi konularda bilimsel olarak kanıtlanmış metodolojilere dayalı eğitimler sunmak ve şirketlerin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik kalıcı ve etkili çözümler sunacak danışmanlık hizmetleri sağlamaktır.

Önem Verdiğimiz Yaklaşımlar

Hızlı olmak, çözüm odaklı olmak ve beklentileri aşmak.

Katıldığım birçok eğitimden çok daha başarılı bir eğitimdi. Satış Ve Müzakereye farklı bakmamı sağladı. Teşekkür ederim.
Satış Müdürü
IT Firması
Vaktin nasıl geçtiğini anlamadım. Doğru bildiklerim meğer o kadar da doğru değilmiş.
Satış Yetkilisi
Hızlı Tüketim Mamulleri
Ekibim eğitim sonrası hemen sonuç almaya başladı. Hatta, önemli bir satışı sonuçlandırırken taviz verme stratejisini kullandık ve %4 daha kârlı satış yaptık.
Satış Direktörü
Endüstri