eimamoglu@btoegitim.com
  +90 533 666 7924  
Erhan İmamoğlu
 

Erhan İmamoğlu

1965 Ankara doğumlu Erhan İmamoğlu, ilk öğrenimini Amerika Birleşik Devletlerinde tamamladıktan sonra orta ve lise öğrenimini Ankara Koleji’nde tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümündeki lisans eğitimini takiben aynı Üniversite’den İşletme yüksek lisans derecesini aldı (MBA). Daha sonra British Council (İngiliz Kültür Derneği) bursu ile İngiltere’ye giden Erhan İmamoğlu, burada doktora öncesi çalışmalarını tamamlayıp, startejik pazarlama üzerine Master’s in Business Science derecesi alarak İstanbul’a döndü.
  
İstanbul’a dönüşünde, Pepsi Cola International’de sırasıyla: İş Geliştirme Müdürü, Ürün Müdürü ve son olarak da Müşteri Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı. Sorumlulukları arasında: satış teşkilatlarının yeniden yapılandırılması, rutlandırma, pazar araştırmaları, yeni ürün lansmanı, ürün değeri oluşturma, çeşitli satış fizibilite çalışmaları, bayi teşkilatı oluşturma ve kilit müşterilerle yapılan etkinlikler ve müşteri değeri oluşturma / müşteri muhafazası konuları bulunmaktaydı. Pepsi’de ki görevini takiben turizm sektörüne geçen ve Türkiye’nin lider otel zinciri olan Kempinski grubunda Gelirler ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışan Erhan İmamoğlu’nun “İhracat İçin Pazar Belirlemede Etkin Kriterlerin Tespiti” adlı bir de yayını bulunmaktadır. 
Satış ve Pazarlama konusunda hem teorik hem de pratik tecrübesi bulunan Erhan İmamoğlu, bu güne kadar farklı sektörlerden firmalara satış, müzakere ve pazarlama konularında eğitimler ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 
 
 
Adnan Saygun Caddesi, Uydu Sk. Gündeş Apt. No: 2 Ulus – Beşiktaş – İstanbul
Tel:+90 533 666 7924   |   GSM:+90 533 666 7924
Tüm Hakları Saklıdır © BTO Eğitim ve Danışmanlık