eimamoglu@btoegitim.com
  +90 533 666 7924  
 
SATIŞ BİLGİNİZİ SINAMAK İSTER MİSİNİZ? BTO'nun ücretsiz sunduğu bu hizmeti değerlendirmeniz için aşağıdaki linki seçip karşı
Günde 10 dakikanızı ayırarak müşterilerinizle yapmakta olduğunuz müzakerelerden çok daha fazla kazançla ayrılabilirsiniz.
 
     
İletişimde Kalmak İster misiniz ?
 
     
Uzmanlık Alanlarımız
SATIŞ MÜZAKERE PAZARLAMA KURUMA ÖZGÜ EĞİTİMLER
Metodolojilerimiz Ve Eğitimlerimiz
S.Ö.Z SATIŞ PAZARLAMA PRENSİPLERİ BİRLİKTE KAZAN MÜZAKERE MARKA YÖNETİMİ İŞ İDARESİ SİMÜLASYONLARI
 

NEDEN BTO EĞİTİM ?

BTO Eğitim firmaların pazarlama, satış ve müzakere konularında ihtiyaç duyabilecekleri yetkinlikleri geliştirmek üzere faaliyetlerini sürdüren uluslararası eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Firmalar, BTO Eğitim'den üç ana konu da destek alabilmektedirler:

1) Satış ve Müzakere konularında sistemli ve bir metodolojiye bağlı kalarak satış yapmak

2) Pazarlama birimlerinde çalışan yetkililerin pazarlama konusunda üniversitelerde öğrendikleri bilgileri pekiştirmek ve bu bilgilere ek olarak, günlük, ticari hayatta gerekli bilgiler ve becerilerle donatmak.

3) 'Yönetmek' konusunda orta ve üst kademe yöneticilerin ihtiyaç duyabilecekleri yetkinlikleri kazandırmak.

BTO Eğitim Ve Danışmanlık, eğitimlerini kurgularken, aktarırken ve sonuçları takip ederken, kendi kaynaklarından destek almanın yanı sıra kendi alanında uzman olan ve Amerika'da faaliyetlerini sürdüren Corprorate Visions Inc (www.corporatevisions.com) ve Innovative Learning Systems (www.marketplace-simulation.com) firmalarının yetkililerinden de destek alabilmektedir.

Şayet, işlerinizi büyütmek, daha karlı satışlar yapmak ve son olarak da  söz konusu başarıyı kalıcı bir sistemle firmalarınıza kazandırmak istiyorsanız BTO Eğitim Ve Danışmanlık firmasının yetkilileriyle temasa geçin.

 
Adnan Saygun Caddesi, Uydu Sk. Gündeş Apt. No: 2 Ulus – Beşiktaş – İstanbul
Tel:+90 533 666 7924   |   GSM:+90 533 666 7924
Tüm Hakları Saklıdır © BTO Eğitim ve Danışmanlık